Saturn Fitness - Klub Fitness Kraków

KRAKÓW PODGÓRZE
CZAS TYP ĆWICZEŃ SPALONE
KALORIE
REZULTATY POZIOM
TRUDNOŚCI
55
MINUT
INTENSYWNY TRENING "W ZAWIESZENIU", SIŁOWY I KARDIO 650
KALORII
POPRAWA KOORDYNACJI I SPRAWNOŚCI RUCHOWEJ, WZROST SIŁY MIĘŚNIOWEJ DLA WSZYSTKICH

TRX

Mniejsza o historii i o tym kto wymyślił TRX. System stworzony dla żołnierzy przebywających w trudnych warunkach bojowych na wielotygodniowych misjach. Lekki, mały, łatwy w transporcie i pozwalający na trening całego ciała.
Mówiąc jak o rzeczy TRX to: rodzaj lonży (pasów) wykonanych z bardzo wytrzymałych taśm polimerowych. Dwa ramiona nośne z regulacją długości, zakończone uchwytami oraz jednego ramienia mocującego z karabińczykiem zabezpieczającym.

 

„Trening w zawieszeniu”
Istotą jest wykorzystanie wagi ciała osoby ćwiczącej. Możemy wykonać szereg ćwiczeń. Angażując wiele grup mięśniowych. Nie ma możliwości wyizolowania i ćwiczenia jednej grupy mięśniowej. Największą zaletą jest pobudzenie do pracy mięśni stabilizujących, co pozwala wzmocnić wiązadła. Praktycznie każde ćwiczenie opiera się na stabilnym korpusie. Przypomina to trochę trening gimnastyczny, jednak tutaj ćwiczący ma zawsze kontakt z podłożem. Ogrom możliwości jakie daję TRX to poprawa mobilności, siły oraz cardio.Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: 700

Cycling

Trening na rowerze stacjonarnym, powodujący spalanie dużych ilości kalorii w atmosferze kreowanej wycieczki, wyścigu. Intensywna praca całego ciała. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 700

Indoor Walking

Zajęcia polegają na wędrowaniu po wąskich, specjalnych bieżniach napędzanych siłą nóg. Lekko uniesione do góry i wąskie pozwalają na imitację górskich wędrówek, ale też na schodzenie z bieżni do boku, podobnie jak na stepach. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 400

Aqua Zumba

Połaczenie fitnessu w wodzie z tańcami latynoamerykańskimi - czyli szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę, a przede wszystkim doskonała zabawa na basenie!

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 600

TBC

Pod tajemniczym skrótem TBC kryje się angielska nazwa total body conditioning, czyli wzmacnianie całego ciała. TBC  Modeluje ciało i  pomagają szybko rozprawić się z nadwagą.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 575

SEXY PUPA

Trening wzmacniająco-kształtujący dolne partie ciała, który wykonywany jest rytmicznie do muzyki. Regularne ćwiczenia zapewniają - płaski brzuch, jędrne pośladki i szczupłe uda.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 480

Płaski brzuch

Smukła sylwetka bez wystającego brzucha to efekt systematycznego udziału w naszych zajęciach! Dzięki nim możesz mieć płaski brzuch niezależnie od płci i wieku.