Saturn Fitness - Klub Fitness Kraków

KRAKÓW PODGÓRZE
Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 600

TBC

Pod tajemniczym skrótem TBC kryje się angielska nazwa total body conditioning, czyli wzmacnianie całego ciała. TBC  Modeluje ciało i  pomagają szybko rozprawić się z nadwagą.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 480

Płaski brzuch

Smukła sylwetka bez wystającego brzucha to efekt systematycznego udziału w naszych zajęciach! Dzięki nim możesz mieć płaski brzuch niezależnie od płci i wieku.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 850

ZUMBA

ZUMBA - Łatwa i efektywna! Świetna zabawa będąca wydajnym treningiem kardio. Spalaj kalorie i baw się świetnie podczas zajęć ZUMBY, która jest połączeniem latynoskiego tańca i aerobiku.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 575

SEXY PUPA

Trening wzmacniająco-kształtujący dolne partie ciała, który wykonywany jest rytmicznie do muzyki. Regularne ćwiczenia zapewniają - płaski brzuch, jędrne pośladki i szczupłe uda.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: 250

Pilates

To system ćwiczeń zawierający w sobie elementy jogi, ćwiczeń izometrycznych i baletu. Został opracowany na początku XX w. przez Josefa Pilatesa. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: 700

Cycling

Trening na rowerze stacjonarnym, powodujący spalanie dużych ilości kalorii w atmosferze kreowanej wycieczki, wyścigu. Intensywna praca całego ciała. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 250

Zdrowy kręgosłup

ZDROWY KRĘGOSŁUP - to trening nastawiony na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa oraz kształtowanie wyprostowanej, aktywnej sylwetki. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 250

Stretching

Zajęcia polegające na rozciąganiu mięśni poprzez ćwiczenia i techniki fizjoterapeutyczne. Zajęcia maja na celu w sposób bezpieczny i harmonijny rozluźnić i uelastyczniać całe ciało.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 340

Joga

Spokojny trening ciała i umysłu poprawiający przepływ energii w ciele. Znana od tysięcy lat praktyka jogi prowadzi do posiadania zdrowego ciała, uczy opanowanego oddechu, relaksuje i pomaga usuwać stres.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 400

Aqua Aerobic

To ćwiczenia w wodzie, przy muzyce. Wspaniały relaks i zabawa podczas ćwiczeń kształtujących sylwetkę. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 850

SALSATION

Salsation opiera się na radości, którą niesie taniec, ruch, ale także kładzie mocny nacisk na muzycznej interpretacji poszczególnych choreografii.

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 700

Indoor Walking

Zajęcia polegają na wędrowaniu po wąskich, specjalnych bieżniach napędzanych siłą nóg. Lekko uniesione do góry i wąskie pozwalają na imitację górskich wędrówek, ale też na schodzenie z bieżni do boku, podobnie jak na stepach. 

Poznaj szczegóły
czas: 55, spalone kalorie: do 400

Aqua Zumba

Połaczenie fitnessu w wodzie z tańcami latynoamerykańskimi - czyli szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę, a przede wszystkim doskonała zabawa na basenie!